Forklift Kiralama Hizmetleri

İzmir’de Forklift Kiralama hizmetleri veren firmamızın merkezi Karabağlarda’dır.  İzmir bölgesinde başta Buca olmak üzere Gaziemir, Hatay, Konak, Bornova ve Pınarbaşı bölgesinde hizmet vermekteyiz. Ayrıca BEGOS – Buca Ege Giyim Organize Sanayi Bölgesi Kiralık Forklift Hizmeti vermekteyiz.

Forklift Kiralama Seçenekleri

Operatörlü ve Operatörsüz Kiralık Forklift
Size uygun çalışma planına göre operatörlü ve operatörsüz kiralık forklift hizmeti vermekteyiz.

Palet Bazlı Forklift Kiralama
İndirilecek/Yüklenecek palet sayınıza ve belirleyeceğiniz iş programına göre hizmet vermekteyiz.

Uzun ve Kısa Vadeli Kiralık Forklift
Aylık, haftalık, günlük, saatlik, veya proje başına Kiralık forkliftler ile hizmetinizdeyiz.

Eminler Forklift olarak; Kiralık forkliftlerimiz ile fabrika taşıyor, fuar organize ediyor, makine montaj ve taşıma işinizi kolaylaştırıyor veya arıza yapan forkliftleriniz tamir edilinceye kadar geçici bir forklift ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Forklift Kiralamanın Faydaları Nelerdir?

Bütçenizde Tasarruf

Kiralama yöntemi sayesinde, anlaşma yapacağınız süre boyunca, işletmenizin ihtiyacı olan istifleme ekipmanlarına ayıracağınız bütçe, sözleşme dönemi boyunca sabit olacaktır. Böylece yıllık planlarınızı çok doğru bir şekilde yapar iken, kendi öz mallarınızın meydana getirebileceği öngörülemeyen büyük arıza onarım maliyetlerinden kurtulmuş olursunuz. Dönem içinde oluşacak ilave ekipman taleplerinize, küçük kira ücretleri ile bütçenizi zorlamadan hızlı çözümler üretebilirsiniz..

Ekonomik Karlılık

Kiralama yöntemini tercih etmek ile birlikte, artık işletmenizde bulundurmak zorunda olduğunuz istifleme ekipmanlarınız için bakım personeli istihdam etmek zorunda kalmayacak, yedek parça maliyetlerinden kurtulmak ile birlikte sahanızda tamir-bakım ve yedek parça stok alanı bulundurmak zorunda olmayacaksınız. Eminler Forklift olarak sizlere kiralamada sunduğumuz üstün Alman teknolojisi ürünü forkliftlerimiz ile birlikte sizlerin palet başına maliyetlerinizi en uygun seviyeye çekerken, yakıt/enerji maliyetlerinizi en aza indirecek teknolojiler ile sizleri buluşturmaktayız.