Eminler Kiralık Forklift, Kiralık Platform ve Kiralık Manlift

10 yıldan uzun süredir sektöründe kendine özgü bir yer edinen firmamızın misyonu, sektöründe güvene layık olabilmektir. Bunun yolunun doğruluk, dürüstlük ve kaliteli hizmetten geçtiğini çok iyi biliyor ve bu sözlerin, sözde değil icraatta doğrulamak gerektiğini düşünüyoruz. Sizleri de Forkliftte güvenli buluşmanın adresine davet ediyoruz.

Firmanızın ihtiyacı olabilecek uzun veya kısa süreli Forklift kiralama, Platform kiralama, Manlift kiralama işlerinize çok ucuz ama düzgün bir iş için yeni model makineler ile talibiz. Operatörlü, operatörsüz, aylık, haftalık, günlük, saatlik, veya proje başına Kiralık forkliftler, Kiralık makaslı platformlar, Kiralık manliftler ile emrinizdeyiz.

Fabrika taşıyor, fuar organize ediyor, makine montaj ve taşıma işiniz var veya forkliftiniz, manliftiniz, makaslı platformunuz arıza yapmış tamir edilinceye kadar geçici bir forklift, makaslı platform, manlift ihtiyacınız olabilir. Nasıl çözümleyeceğiniz veya nasıl organize edeceğiniz konusunda çözüm çok kolay “Online Teklif Al” butonuna tıklayarak ücretsiz keşif veya danışmanlık alabilirsiniz.

Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızın yanında İzmir’de kiralık forkliftlerimiz ile sizlerleyiz..

Vizyon

Sektörde istikrar sağlayarak sürekli ve sağlıklı büyümek, Şirketimizin maddi ve manevi varlıklarını büyüterek şirketimizi gelecek asırlara taşımak…

Misyon

Müşterilerimizin memnuniyetini kendi memnuniyetimiz bilip bulunduğumuz konuma ve müşterilerimizin güvenine layık hizmetler sunmak için sürekli gelişerek büyümek.

Hizmetlerimiz